Vánoční načapání DIRTY WAY

Život je někdy plný náhod a my jsme jednu prožili společně se skupinou DIRTY WAY pár dní před Štědrým dnem. Potkali jsme se na Staromáku, kde kluci něco kutili s kamerama. Byli ale tajemní jako hrad v Karpatech a moc nám toho neprozradili. Jasné je jen jedno – bude nový klip!

dsc_1232

Kluci, proč jste dnes přijeli do Prahy?
Přijeli jsme, protože tu dnes natáčíme nový videoklip. (dlouhé ticho)

dsc_1216To je všechno, nic víc mi neřeknete?
Noo… částečně taky asi můžeme říct, jak bude vypadat, ale nemůžeme říct, co to přesně bude.

Ok, tak prozraďte, jak to bude vypadat, třeba si to domyslíme 😉
Tak na začátek taková zajímavost je, že tam budou i záběry z ciziny. Ale žádnej Santa Claus za polárním kruhem nebo tak něco. Nic vánočního to není, právě teď máme trochu problém dostat ze záběrů všechnu tu pražskou vánoční výzdobu, stánky, je tady toho fakt dost 😀 Nás ty Vánoce tolik neberou, jako myslim hudebně, ani nemáme žádnou vánoční písničku a ani to rozhodně nemáme v plánu.

dsc_1227Takže ve vaší zkušebně asi vánoční stromeček čekat nemůžem, co?
No to rozhodně ne. My jsme se teď hlavně i dost stěhovali, vystřídali jsme tři zkušebny, takže ještě nejme úplně zabydlený. Nakonec jsme zakotvili u kamaráda na půdě, kde máme udělanou zkušebnu. Je to super, protože nemáme moc dobrý zkušenosti se sdílenýma zkušebnama – tam se tak záhadně vždycky něco rozbije a nikdo o ničem neví.. To se nám tady nestane, což je super.
Ale stromeček tam fakt nemáme, možná, že bysme na to potřebovali i povolení 😉 zatím jsme tam asi trochu víc věcí zničili, než nějak zásadně vyzdobili. Naposled mi spadlo světlo na hlavu, ale snad žádný trvalý následky, takže dobrý 😀

dsc_1237

Já se zkusím vrátit k tomu klipu, prozradíte, jestli bude k nějaké písničce, kterou už známe, nebo je to úplně nová věc?
Ne, neřekneme ani to, nech se prostě překvapit. Ale jestli tě zajímá nový album, tak na tom už makáme, usilovně asi rok. Máme 13 docela kvalitních nástřelů, ale zatím to žádnej song nedotáhl úplně do finiše. Ještě se na tom musí zamakat, možná tak ještě půl roku, uvidíme. Asi v létě, tak červen, červenec.

dsc_1198

Ok, kluci, beru vás za slovo. Červenec si značím červeným vykřičníkem a čekám na to 😀
Jo, super, aspoň nás budeš popohánět!

Kluci, jsem ráda že jsme se potkali, chtěli byste ještě než se rozloučíme vzkázat a popřát něco vašim i našim fanouškům?
No jasně, choďte na koncerty lidi a poslouchejte českou muziku! A mějte se všichni dobře v tom novým roce! A těšte se na klip, už brzy!

Chceš kluky podpořit? Aktuálně jim můžeš pomoct v ROCKPARÁDĚ – hlasuj do 10. ledna!

dsc_1200

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *