Exkluzivní rozhovor kapely Dirty Way pro Vivalu

Vivala si pozvala zástupce pop-punkové kapely Dirty Way – zpěváka Páju Nešpora a bubeníka Dannyho Fínu na exkluzivní rozhovor.

Frontman Pája a bubeník Danny během rozhovoru

Historie kapely Dirty Way sahá již do roku 2007, kdy byl její frontman Pája,  ještě  na základní škole. Nejprve chtěl být sólovým zpěvákem, potom chtěl založit kapelu, což se mu splnilo, když jeho bratr Wicky s kamarádem Fandou začali hrát na kytaru a kapela byla na světě. Za 12 let své existence vystřídala kapela celkem šest bubeníků a posledním z nich je nejnovější a nejmladší člen kapely Danny.

Po rozhovoru

V kompletním rozhovoru se dozvíte, jak se Danny dostal ke kapele, proč se kapela jmenuje Dirty Way,  zda mívá zpěvák trému na pódiu, zajímavý zážitek z turné, co je nejlepší a nehorší na tom, být hudebníkem a spoustu dalších zajímavých věcí. Celý rozhovor s kapelou si můžete poslechnout zde.

Kapela vzkazuje fanouškům na Vivale, aby si poslechli jejich alba, podívali se na jejich Facebook, Instagram a hlavně aby chodili na koncerty a přišli před pódium, protože potom se prý hraje úplně jinak. Frontman kapely by si přál, aby lidé poslouchali novou muziku a aby dali prostor i kapelám, které tady v Česku máme.

One thought on “Exkluzivní rozhovor kapely Dirty Way pro Vivalu”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *