DJ LUBI: Rád bych poděkoval za přízeň a podporu, jste pro mě ten správný impulz

Minulý týdne jsme vám na titulce Vivala.cz představili umělce, který si říká DJ Lubi a zaujal nás svým albem týdne s názvem Feel The Rhythm. Mrkněte na rozhovor, kde se nejen o albu dozvíte mnohem víc.

14731308_1777806979209519_2568742625776298762_n

Kdy vznikl nápad začít tvořit hudbu a vystupovat jako DJ LUBI?

Hudební remixy mě bavily od puberty a tak jsem hledal program, kde bych si to mohl také vyzkoušet :-). V roce 2004, když jsem dorazil z Německa po skoro dvou letech pobytu, dovezl jsem si spoustu originálních CD a Singlů s remixy. Napadla mne myšlenka dát dvě, tři skladby dohromady jako DJ a začalo mě to hodně bavit :-). Pak jsem si našel náročnou práci a “kariéru” DJ jsem odložil na neurčito… Je to velký “žrout” času a skloubit to s novou prací, sportem a přítelkyní se mi nepovedlo :-)… Můj restart začal na jaře tohoto roku, koupil jsem si už kvalitnější program a po večerech jsem se do toho pustil. Jsem manažerem a obchodníkem v pojišťovně už 12 let, nesleduji seriály po večerech, ale raději si mixuji a u toho se skvěle odreaguji a zrelaxuji :-). DJ LUBI asi proto, že jsem nechtěl žádný pseudonym, je to krátké a výstižné, takže to bylo rychlé rozhodování 🙂

13235548_1686137648376453_8357646346698126407_o

Jaké byly tvé začátky, co bylo hlavní inspirací?

V tom roce 2004 jsme měl celkem dost času, než jsem si našel novou práci a z té doby vznikly právě remixy jako je Lambada, Sandstorm atd. (z alba COVER SONGS, které si můžete poslechnout v naší galerii alb).
Hlavní inspirací byl pro mě z mého pohledu “král” remixů DJ DEEP a také singl remix verze od ROCCO, GROOVE COVERAGE, TOPMODELZ, MASTER BLASTER, ATB atd.

feel-the-rhythm

Projekt DJ LUBI je zatím pouze digitální projekt, plánuješ se realizovat také při živém vystupování?

O tom jsem zatím nějak hluboce nepřemýšlel. Zatím mne to baví, tak jak to je, ale nikdy neříkej nikdy 🙂 Už mám i celkem dost fandů na Soundclound, YouTube a Facebooku, vážím si jejich podpory a komentářů. Je to pro mne impuls, že to asi není úplná tragédie :-). Pokud bude někdo chtít se mnou nějakým způsobem spolupracovat, nebráním se tomu :-).
Primárně ale není moji ambicí hrát někde po discotékách, spíše pro rádia a speciální projekty či servery.

disco-602014_960_720

Na čem aktuálně po album Feel The Rhythm pracuješ a co chystáš pro své fanoušky? Chtěl bys jim něco vzkázat?

Aktuálně mám rozděláno pár remixů, které jsou ale ještě v plenkách :-). Každopádně na počátku roku bych chtěl svým fans představit nový remix ze známého songu, který má teď u mne prioritu, bohužel momentálně před koncem roku není toho času dost.

Fanouškům bych rád velmi poděkoval za přízeň a podporu a těm novým příchozím bych vzkázal, že se na ně velmi těším 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *